image

Kurumsal

Akın Ofset

Kurumsal

Özel tasarım ambalaj, matbaa ve her çeşit paketleme ihtiyacınızı; ürünlerinizi en iyi yansıtacak şekilde üretmekten mutluluk duyuyoruz. Akın ofset ilk kurulduğu 1963 yılından bu yana Denizli'de ve Türkiye'de sektörünün öncülerinden olmayı başarmıştır. Tecrübemizle birleşen yenilikçi anlayışımız, Denizli'de ilk matbaalardan biri olarak çıktığımız bu yolda ambalaj tasarımı ve kişiye özel ambalaj & kutu üretiminde de lider olma yönünde emin adımlarla yürümemizi sağlıyor.

Kağıt üzerine baskı içeren her çeşit matbaa, ofset, promosyon ürünü ve paketleme malzemesi ihtiyaçlarınızda, sizin en güvenilir çözüm ortağınız olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Üretimimiz ISO-9001 , ISO-14001 ve ISO-45001 kalite yönetim sistemleri ve Forest Stewardship Council® (Orman Yönetim Konseyi) (FSC®) standartlarına uygundur.

-- Forest Stewardship Council® (Orman Yönetim Konseyi) (FSC®)

İşimizi ve insanlığı seviyoruz. Bu yüzden, sürdürülebilirliğe önem veriyoruz. Üretimimizin yüzde yüze varan oranlarda sürdürülebilir oluşunu, geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir kağıt ve hammadde kullanımının önemini bilerek başardık, başarıyoruz.

Whatsapp Destek Hattı