Akın Ofset

Kurumsal

Özel tasarım ambalaj, matbaa ve her çeşit paketleme ihtiyacınızı; ürünlerinizi en iyi yansıtacak şekilde üretmekten mutluluk duyuyoruz. Akın ofset ilk kurulduğu 1963 yılından bu yana Denizli'de ve Türkiye'de sektörünün öncülerinden olmayı başarmıştır. Tecrübemizle birleşen yenilikçi anlayışımız, Denizli'de ilk matbaalardan biri olarak çıktığımız bu yolda ambalaj tasarımı ve kişiye özel ambalaj & kutu üretiminde de lider olma yönünde emin adımlarla yürümemizi sağlıyor.

Kağıt üzerine baskı içeren her çeşit matbaa, ofset, promosyon ürünü ve paketleme malzemesi ihtiyaçlarınızda, sizin en güvenilir çözüm ortağınız olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Üretimimiz ISO-9001 , ISO-14001 ve ISO-45001 kalite yönetim sistemleri ve Forest Stewardship Council® (Orman Yönetim Konseyi) (FSC®) standartlarına uygundur.

-- Forest Stewardship Council® (Orman Yönetim Konseyi) (FSC®)

İşimizi ve insanlığı seviyoruz. Bu yüzden, sürdürülebilirliğe önem veriyoruz. Üretimimizin yüzde yüze varan oranlarda sürdürülebilir oluşunu, geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir kağıt ve hammadde kullanımının önemini bilerek başardık, başarıyoruz.

Akın Ofset

Ürünlerimiz

Akın Ofset

Sürdürülebilirlik

01

FSC®-COC

Akın Ofset olarak, gelecek nesillere ormanların sağlıklı bir şekilde devredilmesini sağlamak için FSC®-COC Orman Koruma ve Gözetim Zincirinin bir parçasıyız “FSC® sertifikalı ürünlerimizi sorunuz.”

02

Geri Dönüşüm

Geri dönüştürülmüş kâğıtları kullanmayı tercih ediyor, ürün geliştirme ekibimizle müşterilerimizi de bu doğrultuda yönlendiriyoruz.

03

Doğa Dostluğu

Sürdürülebilirlik kavramının, çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle birlikte şirket politikası olarak benimsenmesi ve geleceğimiz olan çocuklarımızın bilinçlendirilmesi için her sene fidan dikim etkinlikleri düzenliyoruz.

01
1000 ton/ay

Baskı

02
7.500

Kapalı Alan

03
50+ yıl

Tecrübe

Whatsapp Destek Hattı